X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
خوش آمدید
شنبه 23 دی‌ماه سال 1385
فال ماه ها

فرودین ماه : برای پیشبرد اهدافتان بدون تردید به مشورت نیاز دارید . به ویژه اینکه یکی دو مشکل مالی کوچک در مسیر راه شما وجود دارد که بزودی برطرف خواهد شد . پنجشنبه خبر خوشی از راه دور به شما میرسد .

دد اردیبهشت ماه : سعی کنید به عقاید دیگران احترام بگذارید هر کس حق دارد نظر خود را ابراز نماید شما باید گذشت داشته باشید . از نظر عاطفی هفته پرشوری در پیش دارید . چهارشنبه خوبی در راه است .

دد خرداد ماه : حساسیت بیش از حد شما ، راه رسیدن به هدفهایتان را برایتان دشوار میکند . ار توقعتان بکاهید و با صبر و درایت مسائل را بررسی و حل کنید . یک نامه بسیار مهم از راه دور به شما خواهد رسید .

دد تیر ماه : ابرهای تیره به زودی از آسمان زندگی شما بیرون خواهد رفت و دوباره زندگی به شما لبخند خواهد زد . هفته ای شاد و پر از موفقیت در انتظارتان است . احتمال دارد اواخر هفته به سفر کوتاهی بروید .

دد مرداد ماه : عشق و دلدادگی خوبست امّا نه تا حدی که به شغل و آبروی شما لطمه بزند . باید یک برنامه منظم برای خودتان ترتیب بدهید تا مشکلات مالی و خانوادگی شما حل شود .

دد شهریور ماه : گاه به گاه دچار نوعی سردرگمی میشوید که به نفع شما نیست . خستگی ، علت اصلی بروز این دشواریها است ، یک استراحت کوتاه کمک بزرگی به شما خواهد بود . سه شنبه شیرینی در راه دارید .

دد مهر ماه : انجام تعهدات خود را به تعویق نیندازید و در کارها کوتاهی نکنید بگذارید دیگران هم از امکاناتی که در اختیار شما ست بهره ای ببرند . ممکن است برای حل یک مشکل بزرگ خانوادگی به داوری بنشینید . دوشنبه خوبی در راه دارید .

دد آبان ماه : در هفته آینده خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد ممکن است به سفری دور و دراز بروید . با احتیاط در انجام کارهایتان عمل کنید تا موفق شوید . یکشنبه آرام و دلپذیری خواهید داشت .

دد آذر ماه : این طور بنظر می آید که در درگیرهای چند روز اخیر ، پیروزی با شما بوده است . برای بهره وری هر چه بیشتر از این موفقیت ، برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم کنید . جمعه دلنشینی در راه دارید .

دد اگر احساس میکنید که باید تغییری در زندگی تان بدهید ، تامل نکنید . فرصت خوبی است برای نشان دادن قابلیت و استواری شما . سه شنبه ای آرام و خوب در راه دارید ، مواظب سلامت خود باشید و به خانواده خود بیشتر توجه کنید .

دد بهمن ماه : از اظهار نظرهای خود هراسی نداشته باشید و آنچه را که می پندارید درست است ، بی پرده با دوست نزدیکتان در میان بگذارید او به شما کمک خواهد کرد . اواخر هفته به یک میهمانی بزرگ دعوت خواهید شد .

دد اسفند ماه : همه میدانند که دنبال این هستید تا تغییری در زندگی خود ایجاد کنید ولی بهتر است پیش از آغاز هر کاری ، اطراف و جوانب آن را بدقت بررسی کنید . یکشنبه ای خوشحال کننده در راه دارید .